Aktualności

Nowy Port

1 - Nowy Port 2 - Nowy Port

Od 2013 roku prowadzimy inwestycję pod nazwą „Budowa ulic w osiedlu Nowy Port w Tomaszowie Mazowieckim” finansowaną z budżetu Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki, planowany termin zakończenia przypada na połowę 2015 roku. Jest to osiedle domków jednorodzinnych usytuowanych przy ulicach Bukowej, Grabowej, Jarzębinowej, Kasztelańskiej, Leszczynowej, Morelowej i ustronie. W skład tegoż kontraktu wchodzi wykonanie kompleksowej kanalizacji deszczowej umożliwiającej skuteczne odprowadzenie wód deszczowych, budowę nowych przyłączy kanalizacji sanitarnej, przebudowa oświetlenia ulicznego wraz z przyłączami elektroenergetycznymi i telefonicznymi do budynków. Na zakończenie inwestycji zostaną wybudowane nowe drogi o nawierzchni asfaltowej a także z kostki betonowej oraz chodniki dla pieszych.

Rozbudowa ul. POW w Piotrkowie Trybunalskim

W latach 2013 – 2014 razem z firmą drogową z terenu naszego miasta prowadziliśmy przebudowę i rozbudowę ulicy POW w Piotrkowie Trybunalskim w zakresie instalacyjnym w którego skład wchodziło wykonanie kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej i wodociągu. Budowa ta była prowadzona w ramach projektu przebudowy Traktu Wielu Kultur inwestycji realizowanej od kilku lat obejmującej przebudowę zabytkowych części naszego miasta.

Oczyszczalnia Piotrków

P1010172 P1010263

W latach 2013-2014 prowadziliśmy jedną z naszych największych inwestycji polegającą na przebudowie sieci zewnętrznych w części ściekowej i osadowej w ramach projektu pod nazwą „Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Piotrkowie Trybunalskim”, zadanie to było współfinansowane z środków Unii Europejskiej. Prace nasze polegały na kompleksowym wykonaniu rurociągów kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wodociągowych a także specjalistycznych przewodów transportujących ścieki pomiędzy kolejnymi etapami oczyszczania ich oczyszczania. Oczyszczalnia w Piotrkowie została zaprojektowana i wykonana według najnowszych technologii oczyszczania, co znacząco poprawi stan rzek w naszym rejonie do których trafia oczyszczona woda.

Rozbudowa dróg gminnych w Łuszczanowicach

Wspólnie z przedsiębiorstwem drogowym z Piotrkowa Trybunalskiego przeprowadziliśmy rozbudowę dróg gminnych w Łuszczanowicach na terenie Gminy Kleszczów. Zadanie to realizowaliśmy w latach 2012 – 2014 i obejmowało kompleksową przebudowę instalacji sanitarnych kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej i wodociągu a także przebudowę sieci gazowej dla celów zabudowy jednorodzinnej.

Sprzedaż koparko-ładowarki

Jesteśmy zainteresowani sprzedażą koparko-ładowarki KOMATSU WB70-A rok produkcji 1998, nr seryjny F10176, przegubowa podobno są często poszukiwane. Maszyna w dobrym stanie, 100% sprawna, oryginalny katalog części zamiennych. Jeżeli potrzeba mogę wysłać jej zdjęcia. Możliwość wystawienia faktury VAT.

ZETPRO-EKO. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl